Značková móda Victoria Secret Incredible 2011

Victorias Secret

Kdo udává módní trendy pro každé roční období? O tom by se dalo dlouze diskutovat a jistě by padla spousta rozdílných a osobitých názorů. Svoji důležitou roli ve značkové módě hrají samozřejmě módní návrháři a samotné módní značky, kteří nás zahrnují svými originálními kousky oblečení. Na druhé straně, aby byl trend úspěšný a řeklo se o něm, že tohle bude hit léta, je třeba zpětná vazba od lidí. Návrháři mohou vymyslet sebelepší trend, ale pokud o něj nebude dostatek zájmu mezi lidmi, budou tyto trendy zapovězeny.

Pojďme se podívat na módní inspirace věhlasných módních značek, kteří si pro letošní rok připravily opravdu zajímavé kousky. Pojďme se trochu inspirovat a některé z nich si představit. Jmenovitě si představíme novou kolekci spodního prádla a plavek od Victoria Secret Incredible 2011.

Victoria Secret – Incredible 2011

Móda léto 2011 představila také jedna z nejznámějších značek spodního prádla a plavek Victoria Secret. Né nadarmo se říká, že právě tato značka určuje trendy co se spodního prádla a plavek týče. Letošní kolekce byla nazvána Incredible 2011 a byla představeny současnými kráskami Victoria Secret Angels. Mimo jiné Erin Heatherton, Candice Swanepoel, Adriana Lima či Chanel Ima.

Aktuální móda 2011 hovoří o jasných barvách spodního prádla Victorias Secret a plavek a to v nejrůznějších odstínech a barvách. V kolekci Incredible 2011 bylo také představeno spodní prádlo se zvířecími vzory, které mají podtrhnout divokost jako ženskou vlastnost. Tento fakt jistě nenechá chladného žádného muže.

Victorias Secret

V letošním roce bylo ještě mnohem více dbáno na celkové pohodlí podprsenek. Polstrování je tak vyrobeno ještě z mnohem kvalitnějšího materiálu tak, aby podprsenka byla ideální. Vybírat si můžete jak podprsenky s kosticí tak naprosto pohodlné podprsenky bez kostice.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain