Victoria’s Secret – luxusní spodní prádlo a plavky

Victoria’s Secret plavky

Značka Victoria’s Secret je jednou z nejvýznamějších společností v oblasti prodeje a výroby spodního prádla na celém světě. V České Republice jej známe především svými monstrózními módními přehlídkami za účasti těch nejžádanějších modelek tzv. Victoria’s Secret Angels. Dnes je možné vídat značku Victoria’s Secret nejen na spodním prádle, ale také na plavkách, kosmetických přípravcích, botách a dalším dámském oblečení. Jaké je opravdové tajemství Victoria’s Secret?

MENU

  1. Historie firmy Victoria Secret
  2. Victoria Secret Angels
  3. Spodní prádlo
  4. Plavky
  5. Boty Victoria Secret
  6. Parfémy VS
  7. Podprsenka Miraculous
  8. Victoria Secret e-shopy

Historie Victoria’s Secret

Historie firmy je, jak už to v těchto případech bývá, velice zajímá. Celé to začalo tím, že mladý student Standfordské univerzity Roy Raymond se cítil trapně při nákupu spodního prádla pro svojí přítelkyni. V roce 1977 se tak rozhodl založit vlastní obchod. Brzy poté se dostavili první úspěchy, které měli za následek otevření dalších 3 obchodů Victoria’s Secret.

Jeho obchody se vyznačovali především pohodlností nákupu spodního prádla a příjemným personálem. Po 5ti letech se Roy Raymond rozhodl prodat značku společnosti The Limited. Jeho další podnikatelské plány již natolik úspěšné nebyli a skončili skokem z Golden Gate Bridge v San Franciscu.

Pod vedením nové společnosti se Victoria’s Secret podařilo expandovat do zahraničí a mezi výrobu spodního prádla byly zařazeny i jiné produkty určené především ženám: kosmetika, boty, parfémy a dámské oblečení. Během devadesátých let se společnost Victoria’s Secret stala největší americkou společností prodávající spodní prádlo v USA se ziskem 1 miliardy dolarů.

Victoria’s Secret Angels

Victoria’s Secret plavky

Plavky Victoria´s Secret

Díky skvělým a významným úspěchům si firma může dovolit najmou ty nejvěhlasnější modelky na světě. Přezdívá se jim Victoria’s Secret Angels neboli ve volném překladu Andílci Victoria’s Secret. Jejich prací je především propagace samotné značky a nových kolekcí. Světoznámé jsou také módní přehlídky, které Victoria’s Secret pořádá, protože se jedná o jednu velkou sexy show. Mezi známými modelkami, které byli Victoria’s Secret Angels najdeme například nejlépe placenou modelku světa Gisele Bündchen či další modelky jako je Tyra Banks, Laetitia Casta, Stephanie Seymour či česká modelka a manželka Pala Habery Daniela Peštová. Momentálními andílky Victoria’s Secret jsou brazilská modelka Adriana Lima a Alessandra Ambrosio, Mirranda Kerr, Doutzen Kroes, jihoafrická perla Behati Prinsloo či nově modelka Ellingson Lindsay a další.

Spodní prádlo Victoria’s Secret

Spodní prádlo Victoria’s Secret patří mezi luxusní zboží, které si ženy velice oblíbily. Vynikající střihy spodního prádla dodávají tomuto sortimentu potřebný sexappeal. Prodávané jsou jak kompletní sety tak jednotlivé díly spodního prádla. Spodní prádlo lze zakoupit v ESHOPU XMODE.CZ

Plavky Victoria’s Secret

Vynikající materiál, elegance a vkusný střih, tím se mohou vyznačovat plavky Victoria’s Secret. Každým rokem si pro nás Victoria’s Secret připraví nové kolekce, které lze obdivovat právě na každoročně očekávaných módních přehlídkách. Více informací o plavkách naleznete na stránkách Plavky Victoria Secret

Victoria’s Secret plavky Victoria’s Secret plavky

Boty Victoria’s Secret

Victoria’s Secret nabízí také velké množství různých bot. Ať už se jedná o elegantní boty, sandály, kozačky či tenisky, vždy si můžete být jisti kvalitou použitých materiálů.

Parfémy Victoria’s Secret

Mimo dámského oblečení se Victoria’s Secret zabývá také výrobou dámských parfémů. Parfémy se vyznačují především svěží sexy moderní květinou vůní. Parfém Victoria’s Secret Pink a Victoria’s Secret Dream Angels Desire jsou k dostání kolem 1 000,-Kč v internetových obchodech. Druhý jmenovaný parfém byl dokonce vyhlášen vítězem ankety FiFi jako parfém roku 2007. Koupit tyto parfémy na PARFEMY.CZ

Parfém Victoria’s Secret Pink Parfém Victoria’s Secret Dreams Angel Desire

Podprsenka Victoria’s Secret Miraculous

Posledním hitem Victoria’s Secret je push up podprsenka Miraculous. Ta je vyztužena speciální výztuží, která dokáže zvětšit vaše prsa až o neuvěřitelná dvě čísla. Vzhledem k použitým kvalitním materiálům a především značce je cena podprsenky o něco vyšší, na druhou stranu je vyvážena něčím, co je k nezaplacení a opravdu funguje. Podprsenka Miraculous od Victoria’s Secret vám zvedne sebevědomí a vaše prsa budou přitahovat mužské pohledy jako nikdy doposud.

Podprsenka Victoria’s Secret byla odjakživa spjata s bohatými. Dnes již tomu tak není a značku Victoria’s Secret nakupují vesele i ženy střední vrstvy. Nastavená cenová hladina jim dovoluje vybrat si raději podprsenku Victoria’s Secret Miraculous, před těmi klasickými a neověřenými.

Podprsenka Victoria Secret Podprsenka Victoria Secret

Victoria’s Secret e shop

E shop Victoria Secret

Podprsenky Victorias Secret od 249 Kč

E shop Victoria Secret

Parfémy Victorias Secret

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain