Vans – street boty a oblečení

Boty Vans

Značka Vans je jedním z nejvýznamnějších světových hráčů na poli street módy. Pro mladou generaci vyznávající život plný zábavy a pestrých barev jsou módní doplňky a boty Vans nepostradatelné. Právě zajímavý design, pestré barvy a typická šachovnice je synonymem značky Vans.

Značka Vans je spojena s hudebním turné Warped tour plným skvělé muziky Kiss, Iron Maiden, nebo Motorhead. Hudební show doplňují divoké kousky jezdců na skateboardu. Ve spolupráci s hudebními skupinami a světovými jezdci na skate, bmx nebo freestyle motocrossu vznikají také speciální designové modely bot Vans.

  1. Historie firmy
  2. Boty Vans
  3. Oblečení a módní doplňky Vans
  4. Vans eshop

Historie značky

Značka Vans pochází z Californie. Zakladatelem byl mladičký Paul Van Doren, podle kterého také značka dostala svůj název. Ačkoli je Paul Američan, jeho jméno pochází z holandštiny. „Van“ použité z jeho jména v překladu znamená předložku „z“.

Boty Vans

V roce 1966 byl otevřen v Californii první obchod, který vyráběl boty Vans dle reálných návrhů zákazníků. Již první den si boty Vans objednalo 12 zákazníků. Dodnes je tato kolekce bot vyráběna pod značkou Vans Authentic.

Vans je globální značkou, která si však stále udržuje svou nevšední pouliční atmosféru. Mezi botami Vans si vybere každý, kdo má rád kvalitu, barvy a zajímavý design. Dámské a pánské boty Vans, stejně jako celá společnost, nadále zůstávají otevřené kreativním nápadům.
Boty Vans

Boty i módní doplňky Vans

Boty, kšiltovky a další módní doplňky Vans zažívají nárůst popularity v posledních letech, kdy se v oblasti módy „vracíme zpět“ k tzv. retro stylu.

Značka Vans klade u svých bot, kšiltovek, batohů aj. důraz na různorodý design. Boty, kšiltovky i další módní doplňky Vans, jako jsou hodinky nebo kabelky a batohy, rozhodně nezapadnou. Zatímco oblečení Vans nabízí především jednoduchost, ležérnost a pohodlnost, usedlejší barvy jsou u módních doplňků Vans nahrazeny zářivou kombinací barev a motivů.

Batoh Vans

Vans Eshop

E shop s Vans oblečením

V širokém sortimentu eshopu Vans nalezneme dámské a pánské boty Vans, batohy, bundy, čepice, kalhoty, mikiny, peněženky, plavky, kraťasy, trička, tílka a další oblečení a módní doplňky Vans.

Témata: Vans Authentic, Vans Era, Vans TNT

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich