Umbro – kopačky a boty

Prestižní sportovní značka Umbro je neodmyslitelně spojena s fotbalovým velkoklubem Manchester City, který obléká dresy Umbro již od roku 1934, kdy zvítězil ve finále FA Cupu.

Umbro se podílí se na utváření moderního fotbalu a fotbalové kultury, je průkopníkem ženského fotbalu. Dresy Umbro nosí nejslavnější fotbalové týmy.

Umbro figuruje jako dodavatel sportovního oblečení, obuvi a sportovních doplňků mnoha národních reprezentací. S oblibou ji však nosí mnozí sportovně založení lidé po celém světě. Nezaměnitelný dvojitý diamant, který Umbro nese ve svém logu, symbolizuje inovativní sportovní oblečení a obuv.

Umbro je značkou proslulou ve více než 90 zemích světa. Od roku 1997 je Umbro součástí společnosti Nike.

  1. Historie firmy
  2. Kopačky Umbro
  3. Boty Umbro
  4. Umbro eshop

Historie značky

Historie značky Umbro sahá až do roku 1920, kdy tehdy třináctiletý Harold C. Humphreys odešel ze školy, aby založil malou sportovní dílnu. Původně se věnoval vyplétání tenisových raket, ale postupně se přesunul k výrobě sportovního oblečení. Humphrey Brothers (později UMBRO, která vznikla z prvních dvou slabik názvu Humphrey Brothers) byla založena v roce 1924.

Kopačky Umbro

Umbro je světovou značkou sportovního oblečení a zejména obuvi. První kopačky Umbro se objevily na trávnících v roce 1985. Kopačky Umbro nebyly představeny nikde jinde než ve fotbalové Brazílii. Od této doby lze slavný dvojitý diamant spatřit na nohou nejlepších fotbalistů světa (mj. Ronaldo, Shearer nebo Owen). Kopačky Umbro charakterizuje rychlost, síla a komfort. Inovativní kopačky Umbro jsou spojeny s kreativním designem.

Boty Umbro

Boty Umbro v sobě nesou styl a dynamiku. Vyznačují se pohodlností a výkonem. Nejde jenom o kopačky, ale také běžecké boty Umbro nebo vycházkové boty Umbro aj. Originální design doplněný dvojitým diamantem se snoubí s vysokým komfortem.

Umbro eshop

Prozatím tu není žádný Umbro eshop.

Témata: Umbra, Umbro England, Umbro Woven

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich