Tommy Hilfiger – kabelky, hodinky a boty

Logo Tommy Hilfiger

„Odívání by měla být zábava, tvůrčí cesta jak představit sama sebe, oslava Vaší osobnosti. Moje kolekce jsou míněny tak, aby se vztahovaly k mnoha aspektům lidského života.“ řekl Tommy Hilfiger.

Asi bychom nezvládli sepsat lepší úvod než kterým označil svoji značku sám zakladatel a světově uznávaný módní návrhář Tommy Hilfiger. Oblečení toto značky je pohodlné, moderní a určené pro mladší generaci (25 – 45 let).

Tommy Hilfiger se dnes zaměřuje na veškerý módní sortiment a vyrábí nejen oblečení, ale také hodinky, peněženky, kabelky a parfémy. Mezi nejoblíbenější parfémy patří Tommy Girl.

  1. Historie firmy Tommy Hilfiger
  2. Hodinky
  3. Kabelky
  4. Boty Tommy Hilfiger
  5. Tommy Hilfiger e-shopy

Historie značky Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger se narodil v roce 1951 v americkém New Yorku. Během svého života stále více pociťoval náklonnost k módě, ačkoliv rodiče jej viděli jako nadaného inženýra. Nenechalo na sebe dlouho čekat a Tommy Hilfiger se vrhl do podnikání v oboru módy. Nejdříve nakupoval oblečení, které upravoval, aby jej znovu prodal.

Samotná značka byla založena až roku 1984 za pomoci indického investora a pod jménem Tommy Hilfiger Corporation. O několik let později zaměstnávala firma Tommy Hilfiger Corporation již více jak 5,5 tisíce zaměstnanců a tržní hodnota firma se přehoupla přes 1,8 miliardy dolarů.

Stejně jako ostatní světoznámé módní značky i Tommy Hilfiger byl odkázán na zviditelnění svých produktů přes známé osobnosti. Tím prvním kdo se o to postaral byl rapper Snoop Doog, který se objevil v televizi v pruhovaném svetru Tommyho Hilfigera a rázem tím otevřel oči střední generaci Američanů, kteří začali mít o produkty Tommy Hilfiger stále větší zájem. Reklamními kampaněmi poté prošli i jiné hvězdy jako například Britney Spears, Beyoncé či Rolling Stones.

Hodinky TOMMY HILFIGER

Hodinky Tommy Hilfiger dosahují vysokých kvalit. Jsou určeny pro ženy a pány ve věku 25 až 45 let a představují mix sportovního a klasického elegantního stylu jak v dámské tak i pánské variantě. Dámské a pánské hodinky Tommy Hilfiger lze pořídit již od 3 000,-Kč. Pokud narazíte v akci lze ještě tisíc korun ušetřit.


Tommy Hilfiger kabelky

Tommy Hilfiger kabelky kladou nebývalí důraz na kvalitu použitých materiálů a mladiství design. Kabelky této značky lze označit jako luxusní a ženami oblíbený sortiment. Vybírat můžete z různých barevných kombinací a zvláště zajímavé jsou například kombinace kůže hnědé a bílé barvy. Vnitřek Tommy Hilfiger kabelky tvoří kapsy se zipy, které uchrání vaše věci před případnými zloději.

Tommy Hilfiger kabelky lze pořídit již od levnějších verzí za necelých 800,-Kč až po ty luxusnější typy za 6-8 tisíc. Ve spolupráci s Helene Christensen byla navíc navržena speciální limitovaná kolekce ze které šel výnos na výhradně na nadaci proti rakovině prsu. Tyto kabelky byli uvedeny na trh v dubnu roku 2010.

Tommy Hilfiger boty

Tommy Hilfiger vyrábí boty mnoha různých provedení. V letních měsících jsou velmi oblíbené žabky Tommy Hilfiger. Ty jsou stejně jako všechny výrobky této značky velice kvalitní a dokazuje to fakt, že mezi prsty nebudete mít laciný plast nýbrž bavlněnou šňůru. Mezi dalším sortimentem jsou také oblíbeny sportovně elegantní Tommy Hilfiger boty.

Outlet Tommy Hilfiger

Outlet Tommy Hilfiger lze najít v outlet centru FREEPORT – Hatě.

Tommy Hilfiger e shop

E shop Hodinky.cz

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger již od 3 000 Kč. V nabídce téměř 160 druhů.

Tagy: Tomy Hilfiger, Tommy Hilfiger, džíny, jeany, True Star, True Star Gold, Tommy Girl, H by Tommy Hilfiger, Tommy Sport, Tommy Sailing

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde