Tom Tailor – dámské a pánské oblečení, kabelky

Oblečení Tom Tailor představuje kvalitu a atraktivní design. Návrháři Tom Tailor si kladou za cíl vytvořit nejenom originální, ale také pohodlné a příjemné oblečení, obuv a módní doplňky vhodné pro každodenní nošení. Oblečení Tom Tailor je sportovní i elegantní, dá se skvěle kombinovat a nenásilně zvýrazní osobnost každého člověka.

  1. Historie firmy
  2. Kabelky od Toma Tailora
  3. Ukázku produktů Tom Tailor
  4. Tom Tailor e-shopy

Historie

Tom Tailor je tradiční značkou kvalitního oblečení. Její kořeny sahají až do roku 1962 kdy Hansen Heinrich Pünjer založil v německém Hamburku společnost Henke&CO. První módní kolekce Tom Tailor spatřila světlo světa v roce 1962. Značka Tom Tailor se neodmyslitelně zařadila mezi prestižní módní značky o několik desítek let později parfémem Tom Tailor Fragnance.

Oblečení Tom Tailor

Značka Tom Tailor se postupně rozrostla do široké nabídky oděvů pro ženy, muže i děti, vedle toho zahrnuje spodní prádlo a plavky, kožené produkty, ale také rozličné módní doplňky nebo bytový textil.

Pro oblečení Tom Tailor je stěžejním cílem to, aby se v něm lidé cítili dobře. Klade důraz na kvalitu a použité materiály, které jsou základem příjemného nošení.

Oblečení Tom Tailor je určeno pro všechny věkové kategorie. Jde o univerzální oblečení, které nechce potlačovat, ale zvýrazňovat rysy a osobnost toho, kdo je nosí. Přesto nabízí originální a designově zajímavé řešení střihů, vzorů a barev. Barevné prvky i jednotlivé kusy oblečení Tom Tailor se dají skvěle kombinovat, aby vytvořily vždy originální, atraktivní a pohodlný model pro každodenní příležitosti.

Kabelky Tom Tailor

Kabelky Tom Tailor jsou nabízeny v nejrůznějším provedení, barvách a materiálech, aby si každý vybral přesně takovou kabelku, která zapadne do jeho stylu. Právě to je charakteristickým rysem značky Tom Tailor – cítit se dobře, podpořit celkovým outfitem svoji osobnost a kombinovat různé prvky dle svého vkusu a fantazie.

Kabelky Tom Tailor jsou stejně jako ostatní produkty z dílny Tom Tailor vysoce kvalitní a trendy.

Kabelky Tom Tailor jsou k sehnání v kamenných obchodech a na internetu, překvapí výjimečnou kvalitou a výbornou cenou.

Ukázka produktů Tom Tailor

Tom Tailor e shop

E shop Hodinky.cz

Téměř 75 druhů hodinek Tom Tailor pro muže a ženy od cenové hladiny 1 320 Kč

Tagy: Tom Tailor, Tomtailor, eshop Tom Tailor

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Tom Tailor – dámské a pánské oblečení, kabelky”

  1. Gerda napsal:

    Pěkný článek, ale kdo na to má? Já nakupuji ve http://www.forseti-fashion.cz, který je povedený a má pěkné věci za rozumné ceny… snad jsme pŕidala zajímavý tip pro vśechny internetové nakupující.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde