Roxy – dámské oblečení, peněženky ale také zimní bundy

Roxy

Když byl roku 1991 ohlášen nástup vyloženě dámského oblečení Quiksilver pod značkou Roxy mnozí na tuto událost netrpělivě čekali. A nebyli zklamáni. Vynikající street design, kvalitní materiály a nápaditá podobnost se svojí mateřskou společností Quiksilver dovedli značku Roxy až na samý vrchol prodeje dámského stylového oblečení vyznávající street a lifestyle módu. Mezi sortimentem najdeme kompletní dámské vybavení šatníku od oblečení až po doplňky.

Rozcestník Roxy

  1. Historie firmy Roxy
  2. Oblečení Roxy
  3. Peněženky
  4. Bundy
  5. Boty Roxy
  6. Plavky
  7. Roxy e-shopy

Historie značky Roxy

Značka Roxy byla založena roku 1991 jako dceřiná společnost pánské surfařské značky Quiksilver, která byla založena již roku 1970 pány Alanem Greenem a Johnem Lawem. Jejich hlavní prioritou bylo vyrábět pánské surfařské oblečení. Změna nastala právě roku 1991, kdy byla pod značkou Roxy představena první kolekce vyloženě dámského oblečení. Stejně jako v případě značky Quiksilver i Roxy byla zaměřena na plážové oblečení a oblečení do vody. Během své bohaté historie získávala značka Roxy stále na své popularitě. Ta byla dokonce tak vysoká, že se tvůrci rozhodli rozšířit sortiment vyráběného zboží na šperky, tašky, peněženky, batohy a obuv. Dnes je možné zakoupit oblečení Roxy pro všechny roční, velice oblíbené jsou především zimní bundy Roxy a lyžařského vybavení. Možná málokdo ví, že jméno Roxy bylo zvoleno podle dcery ředitele Quiksilveru Boba McKnighta – Roxy McKnightové

Oblečení Roxy

V nabídce oblečení Roxy dnes najdeme veškeré zastoupení. Oblíbené jsou Roxy šaty šité z na dotek příjemných a kvalitních materiálů. Vynikají pestrými barvami, které můžete libovolně kombinovat s dalšími módními doplňky.

Během hřejivých dní oceníte sukně Roxy, které jsou pro vás každoročně představeny v nových kolekcích. Vybírat můžete z libovolných materiálů včetně džínových sukní Roxy. Oblíbená se stala kolekce Firecracker s retro nádechem.

Trička patří mezi vůbec nejoblíbenější sortiment značky Roxy, především díky vytříbenému stylu a vynikajícímu provedení. Trička Roxy nosí mladé ženy, které chtějí dát najevo svůj styl a také chtějí poukázat na fakt, jak vnímají své okolí. Roxy trička jsou šity ve stylu skate oblečení a hodí se pro každou příležitost.

Kalhoty Roxy a mikiny Roxy jsou stejně jako ostatní oblečení vyráběny z kvalitních materiálů. Společnost Roxy se stále více zajímavá o zimní módu a kalhoty Roxy jsou toho důkazem. Jedná se o zcela funkční, ale přesto naprosto stylové kalhoty, které se hodí nejen na sjezdovky, ale také na romantické procházky zasněženou krajinou.

Ať už si vyberete jakékoliv oblečení Roxy vždy si můžete být jisti výrazným a propracovaným designem.

RoxyRoxy

Peněženky Roxy

Peněženky Roxy se vyznačují stejně jako kompletní produkty výraznými barvami a pestrostí své nabídky. Peněženky Roxy jsou vyráběny v různých velikostech, tvarech a obsahují různé funkční kapsy. Záleží pouze na vás a vašich požadavcích. Osobitý styl a neustále nové přírůstky jsou každým rokem představovány světovými designéry.

Roxy bundy

Zimní bundy Roxy jsou zárukou kvality a funkčnosti. Důkazem je mnoho známých sportovních celebrit, které jsou tváří této značky. Bundy Roxy jsou vyráběny pro všechny roční období, mimo zimních bund Roxy seženeme také jarní a podzimní bundy. Bundy Roxy se liší stylem, střihem, vzory i barevným provedením a tak záleží pouze na vašem výběru.

Roxy boty

Značka Roxy se zaměřuje na boty pro denní použití. Avšak stále více promlouvá značka Roxy do snowboardingu a vybavení na hory. V nabídce tak mimo klasické obuvi Roxy také sportovní boty a lyžařské boty. Stejně jako všechny druhy oblečení Roxy i mezi botami se designéři zaměřili na design a pestrobarevnost. Najděte si nejnovější trendy a zakupte si boty Roxy ještě dnes.

Roxy plavky

Roxy plavky lze sehnat v několika variantách včetně jednodílných plavek, dvoudílných plavek tak i titěrných bikin. Ženy oceňují především pohodlnost a funkčnost, která je díky kvalitním materiálům zajištěna. Ještě aby ne, když Roxy byla původně zaměřena na surfařskou a plážovou módu.

Roxy e shopy

E shop Hodinky.cz

Široký výběr více než 126 druhů hodinek Roxy již od 926 Kč

Témata: Quiksilver, Firecracker

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain