Protest

Zimní bunda Protest

Značka Protest je mladistvá, trendy a přitom ryze funkční. Jde o praktické oblečení pro snowboard, skateboard, bmx, které vyniká svým nevšedním designem. Kreativní design a funkčnost ho však předurčuje také k širokému uplatnění v běžné módě. Značka Protest je blízká všem mladým nadšencům, kteří mají rádi život a street styl.

Spojení nápaditého designu, kvality a přijatelné ceny dnes oceňují  lidé ve čtyřiceti zemích světa, kde se dá oblečení značky Protest pořídit. Protest představuje širokou paletu trendy oblečení mladistvého stylu na zimu i na léto.

  1. Historie firmy
  2. Bundy Protest
  3. Plavky a oblečení Protest
  4. Protest eshop

Historie značky

Protest je snowboardovou značkou, která byla vytvořena snowboardisty. Vznikla v roce 1993, kdy pár jezdců chtělo dobře vypadat a přitom na sobě mít originální sportovní oblečení. Vedle toho samozřejmě stál i faktor výhodné ceny.

Skvělý design, kvalitní funkční materiály, praktické detaily i rozumná cena – to jsou parametry oblečení Protest.

Peněženka Protest

Bundy Protest a street styl

Značku Protest dnes prezentuje originální zimní i letní oblečení. Divoké myšlenky designérů v podobě trendy designu snoubící se s ryze praktickým řešením najdete na bundách Protest, tričcích i kalhotách. Oblečení a zejména bundy Protest jsou určeny pro adrenalinovou jízdu na čemkoli, co vás napadne. Bundy Protest nosí vyznavači skatu, snowboardu i bmx, stejně tak jsou součástí street stylu a života plného vzrušení a muziky.

Zimní bunda Protest

Plavky Protest a beach fashion

Protest vytváří zimní i letní kolekce nevšední mladistvé módy. Protest je značkou oblečení, které nikoho nenechá chladným. To platí zvláště pro plavky Protest a další sexy oblečení z kolekcí beach módy. Plavky Protest nabízí skvělé detaily, šňůrky a ozdoby, jedinečně sednou a ocení je i vaše okolí. Plavky Protest přinesou do běžného života jiskřivý náboj.

Protest Eshop

E shop s Protest oblečením

Nakupujte značkové oblečení Protest a vyberte si kulichy, batohy, boty, zimní bundy Protest, peněženky, kalhoty, opasky, kabelky, plavky, šaty, spodní prádlo, trička a další sortiment za skvělé ceny.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde