Playboy

Playboy je především značkou sexy stylu. Časopis Playboy je určený zejména pro muže. Oproti tomu oblečení nebo módní doplňky Playboy jsou zaměřené hlavně na ženy. Ženy, které se nebojí provokovat a být přitažlivé.

Playboy nabízí slušivé sexy oblečení a spodní prádlo. Pod touto značkou dnes najdete také unikátní šperky, hodinky, kabelky a další módní doplňky. Playboy znamená také dámské i pánské vzrušující parfémy a v neposlední řadě také originální bytové doplňky.

  1. Historie firmy
  2. Oblečení Playboy
  3. Boty a obuv Playboy
  4. Hodinky se znakem zajíčka
  5. Sexy spodní prádlo Playboy
  6. Playboy eshop

Historie značky

Časopis Playboy založil Hugh M. Hefner v roce 1953. Na titulní stránce prvního vydání časopisu se objevila erotická ikona celého 20. století Marylin Monroe. Playboy okamžitě zaznamenal obrovský ohlas.

Dodnes je Playboy prestižní značkou světa zářivých hvězd a reflektorů. Jednoznačně k němu patří krásné ženy, které mají prostor nejenom v časopise, ale také kasinech, barech nebo na erotických kanálech Playboy.

Playboy oblečení

Svůdné, přitažlivé a sexy – takové je oblečení Playboy, obuv i módní doplňky nesoucí značku se svým slavným zajíčkem ve fraku. Playboy oblečení je vždy provokativní a luxusní, ať již si vyberete styl nespoutané studentky, zvrhlé zdravotní sestřičky nebo přímo sexy zajíčka. Oblečení této značky drze odhaluje nejpřitažlivější křivky ženské postavy.

Playboy boty

Playboy boty zahrnují exkluzivní žabky či pantoflíčky na vysokých podpatcích. Mezi sexy Playboy botami nesmí chybět vysoké kozačky v zářivých barvách – stříbrné, zlaté, bílé nebo růžové.

Hodinky Playboy

Zajíček doplňuje také hodinky Playboy. Hodinky Playboy mohou zdobit třpytivé krystaly Swarovski a další originální prvky, které na každém zápěstí působí neotřele.

Spodní prádlo Playboy

Hravé spodní prádlo Playboy bude mít tu nejpřitažlivější podobu. Spodní prádlo Playboy zaručeně probudí mužskou zvědavost, touhu i vášeň.

Playboy eshop

Prozatím tu není žádný eshop prodávající značku Playboy.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich