Pepe Jeans – Eshop, rifle a boty

Značka Pepe Jeans London je známa především pro své denim výrobky a skvělé džíny, které si oblíbily lidé po celé světě. Dnes je možné zakoupit výrobky Pepe Jeans ve více jak 80 zemích světa. Móda je určena jak pro pány tak pro dámy a zahrnuje nejen stylové džíny a výrobky z denimu, ale také streetwear oblečení pro volný čas.

  1. Historie firmy Pepe Jeans
  2. Pepe Jeans džíny
  3. Pepe Jeans oblečení
  4. Pepe Jeans e-shopy

Historie Pepe Jeans

Značka Pepe Jeans byla založena v roce 1973 třemi bratry. Ty měli bláznivý sen. Založit značku vyrábějící rifle a dobýt s nimi celý svět. Jejich výrobky byli natolik kvalitní, že se Nitin, Arun a Milan Shah svého snu dočkali.

Svůj první obchod byl otevřen v západním Londýně na Portobello Road Market a to původně pouze během víkendů. V roce 1975 už bratři spravovali stánky čtyři. Nikdo nevěřil co se během tak krátké doby může udát, ale obchod Pepe Jeans se stal natolik populárním, že byli nuceni přesunout svůj byznys do budovy o rozloze 25 tisíc metrů čtverečních. Během 80. let se Pepe Jeans stává jednou z nejžádanějších společností prodávajících džíny.

Během své existence prošla firmou Pepe Jeans řada modelek a známých tváří například herec Ashton Kutcher, fotbalista Cristiano Ronaldo, pilot formule 1 Fernando Alonso a modelky Siena Miller, Natalia Vodianova či Kate Moss. Dnes je firma Pepe Jeans stabilizována a pokračuje v navrhování nových kolekcí a druhů oblečení jak pro dámy tak i pro pány. Rozhodně se máme i do budoucna na co těšit.

Džíny Pepe Jeans

Džíny Pepe Jeans jsou kvalitní, pohodlné a cenově přijatelné. Vyrábějí se v mnoha různých střizích, stylech a barvách. V kolekcích je možné nalézt džíny Pepe Jeans jak pro pány tak pro dámy. Vyznačují se nápaditým stylem a motivy, které si oblíbily statisíce pravidelných zákazníků po celém světě.

Mezi nejoblíbenější patří Pepe Jeans Midonna. Nádherně šisované rifle pocházejí z kolekce jaro 2011.

Pepe Jeans oblečení

Značka Pepe Jeans prodává také boty Pepe Jeans, šaty, mikiny, kalhoty, trička a spoustu dalšího oblečení.

Pepe Jeans e shop

Prozatím tu není žádný Pepe Jeans e shop

Témata: Pepe jenas, midonna, outlet

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich