Lacoste – oblečení, boty, kabelky či mikiny

Lacoste Hodinky

Svěží, mladistvá, sportovní i elegantní zároveň – taková je francouzská oděvní značka Lacoste. Zeleného krokodýla, nejvýraznější symbol značky Lacoste, najdeme nejenom na typických sportovních polokošilích, ale také řadě dalšího módního oblečení, obuvi, módních doplňků, kufrů, tašek nebo exkluzivních parfémů. Úspěch značky Lacoste se pojí se světovými hvězdami tenisu nebo golfu, Lacoste je prvotřídní značkou oblíbenou ve více než 110 zemích světa.

  1. Historie firmy
  2. Lacoste oblečení
  3. Boty Lacoste
  4. Kabelky
  5. Dámské i pánské parfémy Lacoste
  6. Hodinky
  7. Lacoste eshopy

Historie značky

Značka Lacoste je již od svého založení v roce 1933 spjata se sportovním duchem a dynamickým životem. Lacoste je po celou dobu své existence také nerozlučně spojena se značkou krokodýla symbolizujícího houževnatost, píli, klid a schopnost nečekaného úderu – dle přezdívky svého zakladatele, slavného tenisty Reného Lacoste. Při svém vítězství na US Open v roce 1927 měl na sobě v té době netradiční triko s krátkým rukávem vyrobené ze speciální látky odvádějící pot. Triko bylo na svou dobu revoluční i svým logem na hrudi. Bylo to poprvé, kdy se značka oblečení poprvé objevila na jeho vnější straně a stala se součástí samotného designu.

Lacoste Oblečení

Společnost Lacoste se původně specializovala na sportovní, zejména tenisové a golfové oblečení nebo oblečení pro sportovní plavbu. Dodnes Lacoste oblečení nosí nejvýznamnější tenisoví hráči světa, stejně jako mnohé golfové legendy. Lacoste oblečení je synonymem kvality a stylu. Lacoste je značkou luxusního sportovně-elegantního oblečení, ale také obuvi, tašek, batohů, drobného koženého zboží i prestižních parfémů.

Boty Lacoste

Každý kousek z unikátní kolekce obuvi Lacoste bude pohodlný a praktický. Boty Lacoste charakterizuje jednoduchý design, který proslulí návrháři kombinují s propracovanými detaily. Boty Lacoste jsou přitom postaveny na základech nejvyšší kvality.

Lacoste kabelky

Lacoste kabelky poutají pozornost svým moderním designem. Kabelky Lacoste v jakékoliv podobě jsou vždy vysoce kvalitní a funkční, stylové a praktické. Hodí se pro dynamické ženy, které vyznávají mladistvý styl s prvky klasické elegance.

Lacoste parfémy

Značka Lacoste v sobě nese neutuchající energii svého zakladatele, sportovce „aligátora“. Elán, energie a síla charakterizuje také parfémy Lacoste.

Parfémy Lacoste jsou oblíbené u dynamických lidí se sportovním duchem. Jsou určeny pro každého, koho láká příliv energie, svěží vánek a lehkost bytí.

Santalové dřevo, pačuli, ale také růže, černý pepř nebo mandarinka parfému Lacoste Essential v nás probouzí vnitřní svobodu a radost ze života. Vůně evokuje mládí, svěžest a zábavu.

Lacoste Pour Femme je parfémem pro krásné, nespoutané a odvážné ženy. Vůně dýchá půvabem ženskosti, přitažlivostí a maximem energie.
Lacoste Pour Femme Lacoste Essential

Lacoste hodinky

Lacoste Hodinky Hodinky Lacoste

Lacoste eshopy

E shop Hodinky.cz

Stovka druhů hodinek Lacoste, mezi kterými si vybere muž i žena. Ceny hodinek již od 2 550 Kč

Témata: lacoste inspiration, lacoste touch of pink, lacoste challenge, lacoste red

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain