Funstorm

Zimní bunda Funstorm

Street a skate oblečení Funstorm souvisí s nespoutaným životním stylem plným adrenalinu, zábavy a vzrušení. Takové je také oblečení Funstorm – zábavné a vzrušující. Jde přitom o plně funkční sportovní oblečení, které využijete při všech svých divokých aktivitách.

Funstorm je ryze českou značkou oblečení, která si od svého založení v roce 1990 vybudovala své jméno mezi mladistvou sportovní módou, sportovním oblečením a vybavením. Libereckou značku Funstorm dnes oblékají naši špičkový jezdci na snowboardu, skatu nebo bmx.

  1. Historie firmy
  2. Bundy Funstorm
  3. Mikiny Funstorm
  4. Funstorm shop

Historie značky

V době vzniku značky (tehdy šlo o značku Storm) neexistovaly žádné skateshopy a snowboarding si u nás teprve razil cestu. První oblečení značky Funstorm se v obchodech objevilo v roce 1994. Šlo o několik málo mikin, bund, triček apod., které si však velice brzy našly své příznivce. S rozšířením snowboardingu a skateboardingu u nás také rostla obliba této značky.

V roce 1999 začala značka expandovat na evropský trh a změnila své jméno na Funstorm. „Have fun!“ se stalo filosofií značky.

Bundy Funstorm

Bundy Funstorm upoutají nevšedním designem stejně jako další oblečení – mikiny, trička, kalhoty, sukně nebo módní doplňky a jsou součástí nespoutaného životního stylu. Mladistvý a originální vzhled je bezpodmínečnou součástí každé bundy Funstorm. Bundy Funstorm i další oblečení jsou přitom také kvalitním sportovním vybavením, jsou vyrobeny z prvotřídních funkčních materiálů s mnoha propracovanými detaily.
Zimní bunda Funstorm

Mikiny Funstorm

Have Fun! Bavte se a žijte. Toto motto je spjato se značkou Funstorm už od jejích počátků. Nemusíte být přitom špičkový jezdci – i když, proč ne? Zábavné a vzrušující může být také vaše oblečení – mikiny nebo trička Funstorm. Mikiny Funstorm jsou veselé, pestré a hravé jako sám život. Oživte šeď paneláků svoji stretovou mikinou Funstorm.
Mikina Funstorm

Funstorm Shop

E shop s Funstorm oblečením

V širokém sortimentu najdeme Bundy Funstorm, mikiny, čepice, kalhoty, kraťasy, peněženky, plavky, šaty, spodní prádlo, trička, tílka a další sortiment a módní doplňky.

Témata: Funstorm Keat, Funstorm Englis, Funstorm Tracy

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain