Baby Phat

Baby Phat je americkou značkou hip-hopové módy. Spojuje v sobě street styl, svůdnost a prvky luxusu. Rozverná značka Baby Phat vzešla z hip-hopové módy, které dodala přitažlivou ženskost. Baby Phat si obléká drzá Britney Spears, stejně jako sexy dívky a ženy po celém světě. Barevná trička a topy, na nichž nemůže chybět rebelská i elegantní linie kočky s dlouhým ocasem, dnes doplňuje řada dalšího oblečení, spodního prádla, plavek, obuvi a módních doplňků.

  1. Historie firmy
  2. Oblečení Baby Phat
  3. Kabelky
  4. Boty Baby Phat
  5. Baby Phat eshop

Historie značky

Značka Baby Phat se poprvé objevila na módní přehlídce v roce 1999, doplňovala kolekci pánského oblečení Phat Farm hip-hopového magnáta Russela Simmonse. Baby Phat je dílem jeho manželky, topmodelky Kimory Lee Simmonsové. Potisk této značky původně neslo jenom několik topů. Ty se ale velice rychle rozšířily do světa celebrit, odkud čerpá inspiraci také řada žen a dívek.

Oblečení Baby Phat

Módní přehlídky září nejenom vzrušujícími barvami oblečení Baby Phat, ale také slavnými celebritami, které tato značka přitahuje.

V oblečení Baby Phat se každá žena cítí svůdně, to platí i pro provokativní spodní prádlo a plavky Baby Phat.
Topy a šaty Baby Phat jsou volné i přiléhavé zároveň, drzé i elegantní. Střihy vždy vyzdvihují ladné ženské křivky, oblečení Baby Phat vyzývavě odhaluje svůdné partie ženského těla.

Kabelky Baby Phat

Kabelky Baby Phat nezapřou hip-hopový styl. Jsou výrazné, prostorné a účelné. Lesklý, třpytivý vzhled doplňují nápadné barvy. Kabelky Baby Phat jsou extravagantní i elegantní současně.

Boty Baby Phat

Boty Baby Phat jsou rozverné, stejně jako samotná značka. Vybrat si můžete atraktivní kozačky Baby Phat, sexy boty Baby Phat na vysokém podpatku i pohodlné hip-hopové tenisky. Žádné boty Baby Phat nezapomínají na vlastnosti své značky, kterými je sexy styl, ženskost a hravost.

Baby Phat e shop

Prozatím tu není žádný Baby Phat e shop.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich