Adio – boty a skate oblečení

Boty ADIO

Americká značka Adio je neodmyslitelně spjata se skateboardingem. Adio představuje především pánské a dámské boty a oblečení pro skateboarding. Adio obouvají světový skateboardisté (Tony Hawk, Brian Sumner, Kenny Anderson, Ed Selego, Bam Margera, Danny Montoya, Jeremy Wray, Shaun White nebo Nick Dompierre) i představitelé hudebních skupin CKY nebo HIM. Mnoho z nich má v kolekci Adio svůj vlastní model skate bot.

Značka Adio je proslavena také spoluprácí s americkou hudební skupinou Blink-182, která skateboardové boty a oblečení nosí ve svých klipech i na koncertech.

  1. Historie firmy
  2. Boty Adio
  3. Mikiny Adio
  4. E shop Adio

Historie společnosti

Společnost Adio byla založena roku 1998 Chrisem Millerem, jak jinak než profesionálním skateboardistou. Chris Miller je také majitelem společnosti Planet Earth Skateboards Chrisem, která je stejně jako Adio součástí mateřské společnosti K2 Sports.

Boty Adio

Boty Adio vynikají nejenom nezaměnitelným designem, ale především vysokou kvalitou. Skate boty Adio jsou vyrobeny speciálně pro náročné podmínky skateboardingu. Boty Adio charakterizuje gumová podrážka, která dokonale drží na skatu. Ačkoli boty Adio bývají v temných barvách, rozhodně vyniknou – prostřednictvím pozoruhodných detailů. Funkční skate boty Adio doplňují také dámské boty a pánské boty pro běžné nošení nebo letní žabky.
Boty ADIO

Mikina Adio

Adio je především značkou skate bot. Adio však představuje také trendy módní doplňky, zejména kšiltovky, dále trička nebo nepřehlédnutelné skate mikiny Adio.

Skate mikina Adio může být jednoduchá s důrazem na stylové logo Adio, stejně tak může upoutat zajímavým fullpotiskem. Co říkáte třeba nápadité kombinaci lebky a růží? V kolekcích Adio najdete také originálně řešené mikiny, které kombinují tvary, barvy a netradiční prvky – třeba zip a knoflíčky. Podstatnou částí skate mikin Adio bývá oblíbená prošívaná kapuce.
Mikina ADIO

E shop ADIO

E shop s ADIO oblečením

Sortiment: Boty Adio od 1150 Kč, čepice, dětské oblečení ADIO, kalhoty, mikiny ADIO od 999 Kč, peněženky či trička. Vše skladem.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

One Response to “Adio – boty a skate oblečení”

  1. Skateshop napsal:

    Boty Adio nosím a jsem moc spokojen.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde