Adidas – boty, kopačky a stylové oblečení

adidas5-xmode

Málokdo ví, že firma Adidas je spjata s firmou Puma víc než by se zdálo. Jak to vlastně je, zjistíte v historii firmy Adidas. Dnes patří značka Adidas mezi přední prodejce sportovního oblečení, obuvi a sportovních potřeb. Nositeli této značky jsou známí sportovci z celého světa, kteří si značku Adidas oblíbily především díky kvalitě se kterou je obuv a oblečení vyráběno.

MENU

  1. Historie firmy Adidas
  2. Boty Adidas
  3. Adidas Superstar
  4. Adidas Originals
  5. Kopačky
  6. Hodinky a parfémy
  7. Adidas e shop

Historie firmy Adidas

Rok 1900 je milníkem v historii Adidasu, protože v té době se narodil její zakladatel Adolf (Adi) Dassler. V roce 1920 se Adi Dassler rozhone postavit stroj v prádelně na zaoblení rohů podrážky. O čtyři roky později již společně se svým bratrem Rudolfem řídí obuvnickou firmu Dassler Brothers Shoe Factory (Gebrüder Dassler Schuhfabrik) s 25ti zaměstnanci a s denní výrobou 100 párů bot. Během dalších let měla většina obuvnických firem existenční problémy, některé zkrachovali, ale firma bratrů Dasslerových tuto těžkou dobu přežila. První větší úspěchy zaznamenala obuvnická firma dvou bratrů až proniknutím na Olympijské hry, kde byli představeny boty, které Dassler vynalezl.

Dalším milníkem v historii firmy se stává rok 1948, kdy se oba bratři rozdělili a každý rozjíždí svou vlastní firmu. Adi Dassler (Addidas) a jeho bratr Rudolf Dassler (Puma). O rok později je zaregistrována firma Adolf Dassler adidas Sport shoes a oficiálně jsou představeny symboly tří pruhů, které později zná celý svět. Největší vzestup firmy přinesli 60tá léta. Během nich Adolf Dassler představil inovativní technologie, které si oblíbil celý svět. Firma Adidas nyní bojuje o své postavení na trhu ve velké konkurenci ostatních značek vyrábějících sportovní oblečení především značky Nike a Puma. Od roku 2006 Adidas vlastní firmu Reebook.

Boty Adidas

Boty Adidas patří mezi špičku v oblasti výroby sportovní obuvi a obuvi pro volný čas. Jsou vyhledávány především pro svoji kvalitu a vynikající design. Vyznačují se vzdušností, pohodlností a komfortem. Boty Adidas je možné vídat v mnoha reklamách, které jsou zastoupeny těmi největšími hvězdami jako je David Beckham, Petr Čech, Anna Kurnikovová či populární diva a zpěvačka Madonna.

Boty AdidasBoty Adidas

Adidas superstar

V roce 1970 debutovala obuv Adidas Superstar v americké basketbalové soutěži NBA a díky tomu se stala doslova hitem a ikonou, jejíž zájem nepolevil ani po více jak 40ti letech. Boty se vyznačují streetovým stylem a logem ve tvaru tří různě dlouhých proužků, které zdobí většinou boční část či patu obuvi Adidas Superstar. Během své dlouhé historie prošla tato kolekce řadou změn, ale jejich oblíbenost neklesá. Pořiďte si i Vy boty Adidas Superstar.

Adidas originals

Adidas Originals je módní lifestylová kolekce firmy Adidas s vytříbeným designem a stylovým provedením. Je určena pro nošení ve volné čase. Adidas Originals se mohou pyšnit lehkým, ale přesto moderním retro stylem a také umístěním starého loga v podobě trojlístku.

Kopačky Adidas

Kopačky Adidas patří stejně jako kopačky Nike mezi absolutní špičku. Můžeme je vídat na takových fotbalových hvězdách jako je David Beckham, Petr Čech nebo již nehrající Zinedine Zidane. Mezi nejprodávanější patří kopačky Adidas Predator, které jsou vyrobeny z kvalitní kůže. Jsou odolné a lehké, tedy naprosto ideální pro nejlepší fotbalové výkony. Mezi další oblíbené modely kopeček Adidas patří například TUNiT F50, které se mohou pyšnit něčím výjímečným a to je možnost sestavení vlastních kopaček. Pouze si vybíráte části jako kolíky, vložky, design a společnost Adidas vám jej vyrobí na míru.

Kopačky Adidas PredatorKopačky Adidas

Hodinky Adidas a parfémy Adidas

Hodinky Adidas jsou určené nejen ke sportovním účelům ale také k normálnímu nošení. Ocenění jej především lidé, kteří vyznávají nadčasový a moderní design. Jsou rozděleny do dvou kategorií Adidas Performance vhodné pro sportovní využití a Adidas Originals, které jsou vyráběny dle nejnovějších trendů.

Parfémy Adidas jsou finančně dostupné a díky tomu jsou velice oblíbené. Momentálně lze v nabídce nalézt hned několik druhů parfémů různých stylů od romantických vůní po čertovské provokativní parfémy Adidas.

Adidas e shop

E shop Hodinky.cz

Nabídka více jak 65 druhů hodinek Adidas pro ženy a muže již od 1 250 Kč

E shop Adidas

Široký výběr parfémů Adidas jak pro ženy tak i muže. V sortimentu najdeme i pánské vody po holení a deodoranty Adidas.

Témata: Addidas, Adiddas, Abidas

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply

Powered by WordPress
„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde